Tüm cihazlardan ve tarayıcılardan en iyi şekilde görüntülenecek şekilde Biber Tasarım tarafından tasarlanan web sitemiz, 15 Ocak 2017 tarihi itibariyle hizmetlerimiz ve tüm içeriğimizle yayına girmiştir.
Nanopol Kimya olarak zengin ürün gamını, kurumsal bilgilerini, ürünlere ait detaylı bilgileri görüntüleyebileceğiniz yeni web sitemizi siz ziyaretçilerimizin beğeneceğini umuyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar siz değerli müşterilerimize daha iyi, daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek için çabaladık. Artık bize daha hızlı ve daha kolay ulaşabilmeniz için bir web sitemiz var. Bundan böyle ürünlerimiz, kampanyalarımız, projelerimiz ve blog yazılarımız ile sizlerle daha sık bir araya gelebileceğiz. Bugünlerde henüz emekleme aşamasında olan genç sitemiz, gün geçtikçe daha da aktif ve dolu hale gelecek.

Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir…

Hali hazırda güncellemeleri devam eden ve tamamlanmak üzere olan yeni web sitemizin geliştirilmesine önümüzdeki günlerde de devam edilecek. Takip eden süreçte işinizi kolaylaştıracak yeni araçlarla web sitemizi daha da zenginleştireceğiz.

Bu geçiş süreci boyunca sitemizin kimi bölümlerine erişimde yaşanabilecek aksaklıklar konusunda, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sitemizde ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilere ulaşabilir, dilerseniz her türlü görüş, istek, öneri ve şikayetlerinizi info@nanopolkimya.com adresine e-posta göndererek, iletişim sayfamızdaki formumuzu doldurarak, yine iletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerini kullanarak ya da bu yazıya yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için lütfen görüş, öneri ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Firmamızdan haber alabilmek, sektörel gelişmeleri takip edebilmeniz için en altta bulunan mail kutusu yoluyla bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Her zaman daha iyi çözümlerle yanınızda olmak dileğiyle…